Extremadura, Badajoz, Atalaya

 • Powierzchnia 355
 • Powierzchnia działki 1 263
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 556 000 EUR

7 200 EUR / m²

Extremadura, Badajoz, Atalaya

4 bedrooms Villa for sale in Atalaya

Zachwycająca przestronna willa rodzinna położona w prestiżowym obszarze Atalaya (Paraiso).
Wolnostojąca willa znajduje się za bramami, które umożliwiają dostęp do powitalnego dziedzińca, który oferuje parking z dodatkiem portu samochodowego i prywatnego garażu.
Po wejściu do domu z tylnego zadaszonego wejścia na taras (z jadalnią / miejscem do siedzenia), jesteś witany z dużym otwartym planie salon / jadalnia. Oddzielne wejście prowadzące z głównej części mieszkalnej otwiera się na przestronną kuchnię/jadalnię z pięknym, charakterystycznym dachem dwuspadowym z drewnianymi belkami. Również dostęp na obszarze ogrodu.
Z tego obszaru prowadzi się do obszaru korytarza, gdzie jest bardzo duży pod schody pokój przechowywania. Prowadząc przez masz użyteczność / Pralnia pokój z oddzielnym wejściem. Również na tym poziomie znajdziesz toaletę dla gości.
Prowadząc off z tego głównego obszaru korytarza znajdziesz gościa podwójne sypialnie z łazienką i prysznicem.
Druga sypialnia dwuosobowa również dostępna na tym poziomie, z łazienką / prysznicem, z drzwiami tarasowymi prowadzącymi na słoneczny i jasny ogród. Sypialnia posiada bardzo wysokie sufity, z pięknym przestronnym poczuciem, z dużą ilością miejsca w szafie.
Na pierwszym poziomie podłogi masz 3 podwójne sypialnie obecnie używane jako przestrzeń biurowa. Balkon Juliet z widokiem na ogród / basen / morze.
Master Suite znajduje się na najwyższym poziomie podłogi, a funkcje duże otwarte plan obszaru sypialni z funkcji drewnianych belek. Spacer w szafie dressing area. Balkon Juliet z widokiem na tereny, łazienka z prysznicem i wanną, ponownie, ładne drewniane belki funkcji w całym (również bezpośredni dostęp do tarasu). Istnieje również korzyści z dalszego przestronnego tarasu są z oszałamiającym panoramicznym widokiem na morze, oferując mnóstwo siedzenia i miejsca do jedzenia, aby cieszyć się!
Na poziomie gruntu obszar ogrodu, jesteś witany przez zamiatanie podjazd, który prowadzi zarówno do przodu wejście i następuje przez do tylnej części ogrodu, gdzie znajdziesz podniesiony obszar taras, idealny dla Al fresco Dining. Tutaj masz również dostęp do dobrej wielkości basen (z rzymskich kroków), i rozkoszny ogród. Na dole ogrodu masz również korzyści z zewnątrz bar / kuchnia / BBQ Pergola z miejscem do siedzenia.
Podczas spaceru po rozległym zadbanym obszarze ogrodu, można uzyskać dostęp do domu ze wszystkich stron, oferując południowe widoki z słonecznym i jasnym aspekcie cały dzień.
Jest to prawdziwa rezydencja rodzinna z dużą ilością potencjału

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4098601

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.