Cascais, Cascais E Estoril, Atrozela

 • Powierzchnia 186
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2023
 • Dom Na sprzedaż

1 210 000 EUR

6 506 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Atrozela

Villa Cascais Atrozela

Willa, wstawiony w L’Ensemble, prywatny kondominium składający się z 5 willi, ekskluzywne kondominium zbudowany z wysokich standardów estetycznych elementów i wysokiej jakości konstrukcji, zapewniając unikalny styl życia, na granicy między życiem kosmopolitycznym i spokoju zapewnianego przez życie kraju.Ta willa składa się z 3 pięter, obejmuje całkowitą powierzchnię 718 m2, ma 327 m2 powierzchni zadaszonej i jest rozmieszczone w następujący sposób:Piętro wejściowe – salon o powierzchni 40 m2 z nowoczesną kuchnią w otwartej przestrzeni, w pełni wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt AGD i z bezpośrednim dostępem do ogrodu i basenu – łazienka socjalnaPiętro pierwsze – 3 przestronne apartamentyPiwnica – parking na 3 samochody – pokój wewnętrzny z łazienką – piwnica na wino – pralnia Willa ma doskonałą ekspozycję słoneczną, z dużą ilością światła i zapewnia doświadczenie, w którym związek wnętrza z przestrzenią zewnętrzną (która ma prywatny basen, taras i fantastyczny ogród) wyróżnia się.L’Ensemble korzysta z uprzywilejowanej lokalizacji pomiędzy Parkiem Naturalnym Sintra-Cascais i zapewnia doskonały dostęp do autostrad A5 i A16, będąc zaledwie kilka minut od najlepszych szkół międzynarodowych w obszarze Cascais/Sintra, obszarów rekreacyjnych i handlowych.Wyjątkowy styl życia pomiędzy krajem a miastem.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Jej działalność koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się aukcjami, instytucjami sztuki i nieruchomościami na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF28017

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.