Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 1 494
 • Powierzchnia działki 2 864
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

5 995 000 EUR

4 013 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

7 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Wyjątkowa nieruchomość położona na dużej działce w La Alqueria, Benahavis. Jest to najbardziej prestiżowy dom w okolicy. Ta wspaniała willa ma wszystko, co potrzebne, aby stworzyć idealny dom rodzinny i przestrzeń rozrywkową zaprojektowaną przez właściciela.
Willa jest zbudowana na 4 poziomach, połączonych windą i schodami. Parter składa się z przedpokoju, 2 biura, kuchnia, jadalnia, bar/snooker pokój, salon, TV / pokój rodzinny, panie & panowie oddzielne toalety, pralnia zsyp i tarasy.
Na górnym poziomie znajduje się apartament główny z dwiema łazienkami i obszernymi garderobami oraz 4 kolejne sypialnie z łazienkami i zsypem do pralni.
W głównej piwnicy znajdują się 2 sypialnie z łazienkami, pokój gier (który można łatwo przekształcić w 2 kolejne sypialnie i 1 łazienkę), oddzielne toalety dla pań i panów, pralnia, winiarnia i sala kinowa, ale być może najbardziej niezwykłą cechą tego poziomu jest w pełni wyposażona dyskoteka z oświetleniem, kabiną DJ-a i pełnowymiarowym barem. Pomieszczenie to prowadzi bezpośrednio na duży taras, basen, bar i kuchnię na świeżym powietrzu.
Druga piwnica jest równie spektakularna, z własną salą gimnastyczną, spa z gabinetem masażu, podgrzewanym krytym basenem, boiskiem do squasha i obszernym garażem na kilka samochodów.
Zaleca się obejrzenie nieruchomości, aby docenić jej liczne walory.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3984481

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.