Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 479
 • Powierzchnia działki 1 575
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 150 000 EUR

4 489 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Piękna willa golfowa położona w spokojnej okolicy Los Flamingos, wybudowana obok słynnego na całym świecie 5-gwiazdkowego hotelu Villa Padierna.
Ta położona na wschód i południowy wschód nieruchomość cieszy się fantastycznymi widokami na pole golfowe i morze i jest nowo wybudowana zgodnie z najwyższymi standardami, składająca się z: przedpokoju prowadzącego do połączonego salonu/jadalni z podwójną wysokością sufitu z kominkiem gazowym i z dostępem do zadaszonego tarasu; sypialni; wyposażonej kuchni z tarasem zewnętrznym; toalety dla gości; szatni.
Na piętrze: 3 podwójne sypialnie, z których 2 są potencjalnymi sypialniami głównymi z łazienkami i dostępem do górnego otwartego słonecznego tarasu. Trzecia sypialnia znajduje się z tyłu nieruchomości i ma swój własny prywatny taras.
Dolny poziom: obszar dla małego przytulnego pokoju wypoczynkowego; oddzielny pokój dla kina domowego; duży garaż dla 3 samochodów; 2 oddzielne magazyny. Cechy to: ogrzewanie podłogowe w łazienkach, podwójne szyby, elektryczne okiennice i marmurowe podłogi w całym domu. Przytulny dom rodzinny do życia przez cały rok!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4105291

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.