Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 1 300
 • Powierzchnia działki 2 750
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

4 950 000 EUR

3 808 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Wolnostojąca willa, Nueva Andalucía, Costa del Sol.
5 sypialni, 5 łazienek, zabudowa 1300 m 2;, taras 250 m 2;, ogród/działka 2750 m 2;.
Ustawienie : Frontline Golf, Town, Beachside, Close to Golf, Close to Port, Close to Sea, Close to Town, Close to Schools, Close to Forest.
Stan: doskonały.
Basen: prywatny.
Kontrola klimatu : Klimatyzacja, gorąca klimatyzacja, zimna klimatyzacja, centralne ogrzewanie, łazienki U/F/H.
Widoki: kraj, ogród, basen, dziedziniec, miasto.
Cechy : Zadaszony taras, wbudowane szafy, prywatny taras, solarium, telewizja satelitarna, schowek, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, marmurowe podłogi, jacuzzi, grill, podwójne szyby.
Umeblowanie: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny, krajobrazowy, łatwy w utrzymaniu.
Bezpieczeństwo: elektryczne żaluzje, telefon, system alarmowy, sejf.
Parking: otwarty.
Kategoria: Okazje, Golf, Domy wakacyjne, Inwestycje, Luksusowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3534037

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.