Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 435
 • Powierzchnia działki 280 000
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

6 000 000 EUR

13 794 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms Finca-Cortijo for sale in Benahavís

Imponujące gospodarstwo o powierzchni 28.000 m2 na sprzedaż w doskonałej lokalizacji i ze spektakularnymi widokami; tuż obok pola golfowego Los Flamengos, hotelu Villa Padierna i w otoczeniu wysokiej klasy willi i domów. Wybudowano tam domek letniskowy o powierzchni 300 m2 z 4 sypialniami i 4 łazienkami, piwnicą, basenem i ogrodami, a także domek dla gości o powierzchni 75 m2 z 2 sypialniami i łazienką. Wyjątkowa okazja inwestycyjna ze względu na lokalizację i rozwój urbanistyczny, który obecnie ma miejsce w całej okolicy, gdzie powstają liczne urbanizacje i luksusowe wille. Oryginalne gospodarstwo ma 84.000 m2 i zostało podzielone na trzy części. Możliwość sprzedaży pozostałych dwóch dołączonych części razem. 1 piętro.

Nr oferty: R3642374

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.