Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 555
 • Powierzchnia działki 2 750
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

3 400 000 EUR

6 127 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Niesamowita willa położona w zamkniętej społeczności Vega Colorado, Benahavis z 24 hrs bezpieczeństwa.
Ta w pełni prywatna willa ma południowo-zachodnią stronę i otoczona jest luksusowymi willami w naturalnym otoczeniu z widokiem na golf i góry.
Na parterze znajduje się przestronny salon z działającym kominkiem, jadalnia i w pełni wyposażona kuchnia z kącikiem śniadaniowym, pralnia. Bezpośredni dostęp do ganków, tarasów, ogrodu i basenu.
Na pierwszym piętrze znajduje się duża główna sypialnia z łazienką i 2 garderobami. 2 sypialnie gościnne en-suite.
Niższy poziom parteru obejmuje w pełni wyposażony apartament dla gości, wspaniałą strefę rozrywki i strefę spa z sauną.
Garaż na 2 samochody.
Ta prywatna i ogrodzona społeczność jest ustawiona w obszarze za Nueva Andalucia, ze wspaniałymi widokami na okolicę w spokojnym i spokojnym środowisku naturalnym. Około 10 minut jazdy do wszystkich udogodnień i usług, a także plaż. Prawdziwy luksusowy dom rodzinny.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4271698

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.