Málaga, Benalmádena, Benalmádena

 • Powierzchnia 414
 • Powierzchnia działki 1 200
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

915 000 EUR

2 211 EUR / m²

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

5 bedrooms Villa for sale in Benalmádena

Mieszkanie dla wygody, mieszkanie dla przyjemności
Ta nowoczesna i współczesna willa położona jest naprzeciwko cichego obszaru zalesionego w bardzo poszukiwanej urbanizacji Torremuelle, z widokiem na morze i całkowitą prywatnością. Willa znajduje się w niewielkiej odległości od popularnej szkoły międzynarodowej i doskonałych lokalnych połączeń kolejowych między Malagą a Fuengirolą (przez lotnisko). Blisko jest również do restauracji i uroków historycznego i malowniczego miasta Benalmadena Pueblo. Właściciele willi będą mogli również korzystać z bezpłatnego lub zniżkowego dostępu do fantastycznego centrum sportowego padla i tenisa, znajdującego się na terenie urbanizacji, które jest obecnie całkowicie przebudowywane i będzie zarządzane przez doświadczoną skandynawską grupę sportową.
Willa ma wyjątkowo dobre proporcje i jest idealna do życia rodzinnego i rozrywki. Główna część willi składa się z trzech dużych sypialni i trzech nowoczesnych łazienek (dwie z nich są en-suite), dużego salonu/jadalni z patio z widokiem na morze i nowoczesnej kuchni wyposażonej w wysokiej klasy urządzenia. Na zewnątrz znajduje się wiele wspaniałych trawertynowych patio, które są idealne do zabawy, otaczających nowo zainstalowany prywatny basen z systemem słonej wody, z najnowszą technologią elektryczną pokrywą, kolorowym systemem oświetlenia i fluorescencyjnymi płytkami. Nieruchomość posiada również trzy ogrody na różnych poziomach z różnymi aspektami i zewnętrznymi schodami na taras na dachu z nieprzerwanym widokiem na morze i potencjał dla dalszego rozwoju.
W dolnej części nieruchomości znajduje się całkowicie niezależny apartament z dwiema sypialniami, który został odnowiony w tym samym wysokim standardzie, co część główna. Apartament posiada również sklepione sufity, własny ogród i patio i jest idealny do odwiedzin rodziny lub przyjaciół albo jako jednostka wynajmu generująca dochód.
Ponadto willa posiada wiele pomieszczeń do przechowywania oraz garaż i podjazd.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4015366

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.