Málaga, Benalmádena, Benalmádena

 • Powierzchnia 444
 • Powierzchnia działki 1 456
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 200 000 EUR

4 955 EUR / m²

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

4 bedrooms Villa for sale in Benalmádena

Wolnostojąca willa, Benalmadena, Costa del Sol.
4 Sypialnie, 5 Łazienki, Budynek 444 m², Taras 1012 m², Ogród/działka 1456 m².
Ustawienie: Mountain Pueblo.
Orientacja : Południowa.
Stan: doskonały.
Basen : prywatny.
Widoki : Morze, Góra, Port, Panoramiczny.
Cechy : Covered Terrace, Private Terrace, Gym, Games Room, Utility Room, Ensuite Bathroom, Marble Flooring, Double Glazing, Fiber Optic.
Meble: w pełni umeblowane.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: elektryczne żaluzje, 24-godzinna ochrona, sejf.
Parking: garaż.
Media : Elektryczność, Woda pitna, Telefon.
Kategoria : Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4082392

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.