kujawsko-pomorskie, Ugoszcz, Brzuze

 • Powierzchnia 82
 • Powierzchnia działki 350
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2023
 • Dom Na sprzedaż

892 650 PLN

10 845 PLN / m²

kujawsko-pomorskie, Ugoszcz, Brzuze

NoNameLakes*****

NoNameLuxury Hotel&Spa **** to 10 letnia tradycja holistycznej troski o odnowę ducha i ciała, to komplementarne usługi świadczone ze szczególną dbałością o klienta.

Hotel stał na najwyższym podium prestiżowego konkursu SPA PRESTIGE AVARDS w kategoriach:

*Najlepsze Spa w Polsce,
*Natural SPA
*Najlepsze Boutique SPA
*SPA Prestige Design

Otrzymał główną nagrodę od topowego czasopisma Hotelarz w konkursie organizowanym dla wyłonienia unikatowych miejsc w kategorii :
Condo hotel z Pomysłem
NoName **** to również dwa szczytne tytuły Luksusowej Marki Roku.

Nieustanne dążenie do doskonałości resortu zostało docenione w Europejskim Kongresie SPA w kategorii Diamenty Wellness a także przez Ministerstwo Gospodarki.

Zaskakująco ogromny Sukces NoName Luxury Hotel&Spa stał się inspiracją do powstania nowego, równie niezwykłego projektu. Mamy więc zaszczyt zaprezentować NoName Lakes *****, a w nim komfortowe domki Villetta dostępne w partnerskiej sprzedaży CONDO.

Nowy resort NoName Lakes ***** to luksus otulony 4 hektarowym lasem w bliskim sąsiedztwie prywatnego jeziora na terenie Pojezierza Brodnickiego. Pojezierze Brodnickie dumnie nosi miano najczystszego pod względem przyrodniczym regionu w Polsce, to niezwykła kraina wypełniona jeziorami, rzekami i lasem. Naturalne dziedzictwo tego magicznego miejsca stwarza doskonałe warunki dla turystyki aktywnej w harmonii z dziką przyrodą. Podobnym nurtem w wyborze usytuowania sugerowały się inne luksusowe marki jak dr. Irena Eris, Głęboczek, Vine Resort czy Mazuria Arte. Bezpieczna bliskość tak znakomitych sąsiadów dużo mówi o popularności i prestiżu okolicy. Pojezierze Brodnickie sukcesywnie staje się topowym pod kątem luksusowego wypoczynku regionem; nie tylko w Polsce ale i w Europie, pozostając jednak w bliskiej symbiozie i przyjaźni z wszechobecną przyrodą.

MODEL BIZNESOWY
 • 10-letnia umowa najmu z operatorem, z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat na analogicznych warunkach,
 • stała stopa zwrotu w skali roku, niezależna od obłożenia, w wysokości 8%, liczona od całości inwestycji ceny lokalu wykończonego z miejscem postojowym wraz z wyposażeniem, wszelkie remonty i wymiana mebli, sprzętów po stronie operatora,
 • 14 dni pobytu właścicielskiego w każdym roku,
 • możliwość zakupu nieruchomości i wynajmu w systemie podziału w zyskach 30/70 z możliwością korzystania przez właściciela bez ograniczeń.
 
BEZPIECZEŃSTWO:
 • Ponad 10 letnie doświadczenie operatora
 • trzecia tego rodzaju inwestycja
 • NoName Resort – zakończona, oddana do użytku w 2020 r.
 • NoName VIP – sprzedana, w trakcie realizacji, do oddania do użytku w czerwcu 2021 r.
 • stopa zwrotu od całości inwestycji
 • wydzielony grunt i własne KW nieruchomości już na etapie umowy przedwstepnej
 • szybki termin realizacji – ville do oddania już w styczniu 2023 r.
 • renoma marki i pozycja na rynku hotelu NoName****
 • tylko 10% wpłaty przy podpisaniu umowy przedwstępnej, każda kolejna płatność następuję po wykonaniu poszczególnych etapów budowy
CENA
Cena jest ceną netto do której należy doliczyć 23% VAT, obejmuje nieruchomość, grunt, wykończenie, wyposażenie w bardzo wysokim standardzie, miejsce parkingowe oraz udziały w drodze. Możliwość zwrotu podatku VAT 23%.

Jedyne koszty w trakcie umowy najmu jakie ponosi właściciel: podatek od nieruchomości, ok. 23 zł/m2 i ubezpieczenie lokalu ok 500 zł rocznie.
Z każdej przeprowadzonej transakcji deweloper przeznacza 5000zł na rzecz fundacji Naszpikowani.

Serdecznie zapraszamy!
Dodatkowe dane
 • Las: Tak
 • Jezioro: Tak

Nr oferty: 425346

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.