kujawsko-pomorskie, Ugoszcz, Brzuze

 • Powierzchnia 82
 • Powierzchnia działki 350
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2024
 • Dom Na sprzedaż

970 000 PLN

11 785 PLN / m²

kujawsko-pomorskie, Ugoszcz, Brzuze

Nowy resort NoNameLakes***** | Luksusowa Marka

NONAME LAKES LUXURY HOTEL & SPA *****

10-cio letnia tradycja | SPA | W otulinie lasów, jezior i rzek

*****

O INWESTYCJI

NoName Lakes Luxury Hotel&SPA***** to 10-cio letnia tradycja holistycznej troski o odnowę ciała oraz komplementarnych usług świadczonych ze szczególną dbałością o klienta.

Villetty należące do resortu to nowoczesny styl z elementami szkła i betonu, otulony ciepłym klimatem drzewa, zaprojektowane z myślą o wymagających klientach ceniących komfort i minimalizm. Zamysłem architekta było stworzenie przestrzeni pozbawionych barier, stąd ogromne przeszklenia, uwalniające światło oraz nieskończoną zieleń krainy„ Stu Jezior”.

Hotel stał na najwyższym podium prestiżowego konkursu SPA PRESTIGE AWARDS w kategoriach:
Najlepsze Spa w Polsce,
Natural SPA
Najlepsze Boutique SPA
SPA Prestige Design

MODEL BIZNESOWY

NoName Lakes Luxury Hotel&SPA ***** to idealny sposób na inwestycję kapitału poprzez zakup apartamentu w systemie condo. Pozwoli to cieszyć się co miesiąc z otrzymanego dochodu w stałej wysokości, corocznie indeksowanego o wskaźnik inflacji a jednocześnie daje możliwość skorzystania z pobytu właścicielskiego przez 14 dni w roku. Stopa zwrotu, niezależnie od obłożenia, wynosi 8% w skali roku.

Stają się Państwo pełnoprawnym właścicielem w pełni wyposażonej nieruchomości z księgą wieczystą, a doświadczony operator przejmuje na siebie całość obowiązków związanych z zarządzaniem, wynajmem lokalu oraz kosztami eksploatacyjnymi. Umowa podpisywana jest na 10 lat z możliwością przedłużenia.

Istnieje również możliwość zakupu nieruchomości i wynajmu w systemie podziału w zyskach 30/70 z możliwością korzystania przez właściciela bez ograniczeń.

LOKALIZACJA

Nowy resort NoName Lakes ***** to luksus otulony 4 hektarowym lasem w bliskim sąsiedztwie prywatnego jeziora na terenie Pojezierza Brodnickiego. Pojezierze Brodnickie dumnie nosi miano najczystszego pod względem przyrodniczym regionu w Polsce, to niezwykła kraina wypełniona jeziorami, rzekami i lasem. Naturalne dziedzictwo tego magicznego miejsca stwarza doskonałe warunki dla turystyki aktywnej w harmonii z dziką przyrodą. Podobnym nurtem w wyborze usytuowania sugerowały się inne luksusowe marki jak dr. Irena Eris, Głęboczek, Vine Resort czy Mazuria Arte. Bezpieczna bliskość́ tak znakomitych sąsiadów dużo mówi o popularności i prestiżu okolicy. Pojezierze Brodnickie sukcesywnie staje się topowym pod kątem luksusowego wypoczynku regionem; nie tylko w Polsce ale i w Europie, pozostając jednak w bliskiej symbiozie i przyjaźni z wszechobecną przyrodą.

Hotel stał na najwyższym podium prestiżowego konkursu SPA PRESTIGE AVARDS w kategoriach:
*Najlepsze Spa w Polsce,
*Natural SPA
*Najlepsze Boutique SPA
*SPA Prestige Design

Otrzymał także główną nagrodę od topowego czasopisma Hotelarz w kategorii :
*Condo hotel z Pomysłem

NoName **** to również dwa szczytne tytuły Luksusowej Marki Roku.

INFORMACJE DODATKOWE

Do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT.
Cena obejmuje nieruchomość, grunt, wykończenie, wyposażenie w wysokim standardzie, miejsce parkingowe oraz udziały w drodze.
Możliwość zwrotu podatku VAT 23%.

Koszty jakie ponosi właściciel w trakcie trwania umowy najmu to podatek od nieruchomości, ok. 23 zł/m2 i ubezpieczenie lokalu ok 500 zł rocznie.

Z każdej przeprowadzonej transakcji deweloper przeznacza 5000zł na rzecz fundacji Naszpikowani.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Las: Tak
 • Jezioro: Tak

Nr oferty: 425346

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.