Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Cacilhas de oeiras

 • Powierzchnia 162
 • Powierzchnia działki 198
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 2012
 • Dom Na sprzedaż

850 000 EUR

5 247 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Cacilhas de oeiras

Villa Oeiras Cacilhas de oeiras

Willa z 5 sypialniami, składająca się z czterech kondygnacji. Piwnica – garaż z miejscem parkingowym dla czterech samochodów, pralnia, łazienka i salon. Parter – hall wejściowy, pokój dzienny z jadalnią, łazienka i kuchnia. Kuchnia i pokój dzienny mają bezpośrednie wyjście do ogrodu. Pierwsze piętro – hol wejściowy, dwie sypialnie i apartament z garderobą, wspomagany przez prywatną łazienkę. Willa znajduje się w pobliżu centrum handlowego Oeiras, w spokojnej dzielnicy willowej, gdzie w odległości krótkiego spaceru znajdują się wszystkie rodzaje lokalnych firm i usług. W odległości 20 minut od Cascais i Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Ogród

Nr oferty: PF26095

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.