Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 800
 • Powierzchnia działki 6 000
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

4 245 000 EUR

5 307 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

8 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Wyjątkowa nieruchomość położona na unikalnej podwójnej działce w prestiżowej dzielnicy Królów i Królowych w Sotogrande Costa. Na parterze znajdują się 4 sypialnie, w tym ogromna sypialnia główna z łazienką, obie z widokiem na ogrody, ogromny salon o powierzchni 150 m2, w którym można organizować i bawić się w dobrym stylu, z otwartą kuchnią z widokiem na bujny ogród, pokój telewizyjny i biblioteka ze spiralnymi schodami prowadzącymi do dwóch dodatkowych sypialni i łazienki, a także spektakularny kryty basen z podgrzewaną wodą. W budynku znajduje się dodatkowy apartament dla gości z jedną sypialnią, łazienką, salonem i kuchnią oraz dwa apartamenty dla personelu, oba z łazienką, a jeden z nich z kuchnią na otwartym planie. Nieruchomość posiada również 6 dużych garaży, dzięki czemu jest idealna dla dużej rodziny, a dzięki dojrzałemu ogrodowi tropikalnemu o powierzchni 5000 m2, własnemu chiringuito, oferuje mnóstwo miejsca na świeżym powietrzu, aby cieszyć się życiem. Całkowicie odnowiony w 2018 roku i gotowy do wejścia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2775113

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.