Hiszpania, Mallorca, Cala Ratjada

 • Powierzchnia 232
 • Powierzchnia działki 182
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2024
 • Dom Na sprzedaż

895 000 EUR

3 858 EUR / m²

Hiszpania, Mallorca, Cala Ratjada

Wille w Cala Ratjada na Majorce

Ten kompleks willowy obejmuje bungalowy z 2 sypialniami i 2 łazienkami a także wille w zabudowie bliźniaczej z 3
sypialniami i 3 lub łazienkami.
Jest to miejsce charakteryzujące się doskonałą
mieszanką nowoczesności, z minimalistycznymi
i naturalnymi elementami, takimi jak kamień i drewno na elewacji. Wnętrze zapewnia przytulną atmosferę dzięki jasnym, neutralnym kolorom, które w połączeniu z dużymi, panoramicznymi oknami i delikatnemu
wewnętrznemu oświetleniu, tworzą spokojny i wyjątkowy design.
Całość inwestycji to nowoczesny kompleks mieszkalny z
ogrodami i ścieżkami do spacerów. W centralnej części znajduje się duży basen, w którym można się ochłodzić i
bawić się z rodziną i przyjaciółmi. Nieruchomość posiada
parking naziemny, oraz parking z zainstalowaną stacją ładowania pojazdów elektrycznych.

Miejscowość Cala Ratjada to piękna przybrzeżna miejscowość, otoczona zatoczkami i zielonymi terenami, gdzie można spacerować, poczuć zapach morskiej bryzy. Jednocześnie ma wszystkie usługi potrzebne do codziennego życia: restauracje, sklepy, supermarkety
i kawiarnie.

Inwestycja: Wille w Cala Ratjada

Wille w Cala Ratjada

Ten kompleks willowy obejmuje bungalowy z 2 sypialniami i 2 łazienkami a także wille w zabudowie bliźniaczej z 3sypialniami i 3 lub łazienkami.Jest to miejsce charakteryzujące się doskonałąmieszanką nowoczesności, z minimalistycznymi i naturalnymi elementami, takimi jak kamień i drewno na elewacji. Wnętrze zapewnia przytulną atmosferę dzięki jasnym, neutralnym kolorom, które w…

Nr oferty: 283132

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.