Andalusia, Málaga, Calahonda

 • Powierzchnia 240
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

3 500 EUR / tyg.

15 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Calahonda

5 bedrooms Villa for rent in Calahonda

Przestronna, wolnostojąca willa na prywatnym, otoczonym murem i ogrodzonym terenie, z fantastycznym, panoramicznym widokiem na morze i dachem słonecznym. W dużym ogrodzie znajduje się prywatny basen i piękna altana urządzona w stylu karaibskim. W pobliżu basenu znajduje się grill z tarasem do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Przy kuchni znajduje się kolejny duży taras, na którym można zjeść śniadanie i odpocząć. W obiekcie znajdują się cztery pokoje dwuosobowe i jeden jednoosobowy oraz cztery łazienki.
Jest to prywatna dzielnica mieszkaniowa, w której wszystkie udogodnienia znajdują się bardzo blisko, dlatego nie zawsze konieczne jest wynajmowanie samochodu – chyba że na co dzień, ponieważ lokalne taksówki i autobusy są łatwo dostępne. Na terenie posesji znajduje się prywatny parking na cztery samochody oraz garaż na jeden dodatkowy samochód. W pobliżu znajduje się plaża (w odległości 20 minut spacerem lub 5 minut jazdy samochodem), pola golfowe, korty tenisowe, klub zdrowia, sklepy, bary, restauracje, supermarkety.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3978328

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.