Andalusia, Málaga, Calahonda

 • Powierzchnia 438
 • Powierzchnia działki 800
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

780 000 EUR

1 781 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Calahonda

6 bedrooms Villa for sale in Calahonda

Bardzo okazała willa w stylu hiszpańskim w poszukiwanej dzielnicy mieszkalnej Calahonda, która jest w odległości spaceru od wszystkich udogodnień.
Na poziomie wejścia znajduje się pokój dzienny, kuchnia, przytulny, toaleta dla gości i 1 sypialnia z en-suite.
Górne piętro składa się z 3 dużych sypialni, 1 z en-suite, a pozostałe 2 są wspólne łazienki.
Na poziomie piwnicy, która może być również dostępna przez garaż masz kolejne 2 sypialnie dzielące łazienkę z prysznicem. Istnieje również pomieszczenie gospodarcze i pomieszczenie magazynowe, które ma hydraulikę dla kuchni, jeśli chcesz, aby go do jednego samodzielnego mieszkania. Idealny dla przyjaciół, rodziny & gości!
Zbudowany przez obecnego właściciela tej willi musi być postrzegane, aby być docenione, to jest tak pełne potencjału. Jest z najwyższej jakości budowy i tylko potrzebuje trochę modernizacji, aby przynieść go bardziej zgodnie z obecnymi stylami.
Willa jest bardzo prywatny z całego dnia słońca i nie jest pomijany. Posiada również podgrzewany basen i jacuzzi z pięknym widokiem na morze i okolicę.
Garaż może łatwo pomieścić dwa samochody i kilka więcej może być zaparkowany na prywatnym podjeździe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3876673

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.