Andalusia, Málaga, Carib playa

 • Powierzchnia 239
 • Powierzchnia działki 1 325
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

2 000 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Carib playa

4 bedrooms Villa for rent in Carib Playa

Wolnostojąca willa położona 2 minuty od plaży w Carib Playa (Las Chapas – Marbella)
Willa znajduje się w doskonałej lokalizacji i ma powierzchnię 239 m2 na działce o powierzchni 1325 m2 z dużym prywatnym ogrodem.
Na parterze znajdują się 3 z 4 sypialni, salon, duża i w pełni wyposażona kuchnia z pralnią oraz dwie łazienki.
Na pierwszym poziomie znajduje się przestronna, dwuosobowa sypialnia główna, łazienka, salon i garderoba oraz mały taras.
Podłogi w domu są częściowo wyłożone płytkami kamiennymi i drewnem laminowanym.
Duży prywatny taras na parterze jest zarówno zadaszony, jak i otwarty, skąd roztaczają się piękne widoki na prywatny dojrzały ogród
z basenem w kierunku zachowanego obszaru przyrodniczego.
BASEN MOŻE BYĆ PODGRZEWANY

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R1913565

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.