Setúbal, Grândola, Carvalhal

 • Powierzchnia 277
 • Powierzchnia działki 1 881
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 660 000 EUR

9 603 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Carvalhal

Villa Grândola Carvalhal

Willa z 3 sypialniami, z wymaganymi pracami, o powierzchni zabudowy 97 m2, wstawiona w działkę o powierzchni 1881 m2, wraz z przybudówką 60 m2 i magazynem 120 m2. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni zabudowanej do 392m2.
Willa składa się z 3 sypialni, salonu, kuchni, łazienki oraz poddasza z infrastrukturą gotową do wykonania drugiej kondygnacji.

Aneks podzielony jest na 2 niezależne domy:
2 sypialnie, salon, kuchnia i łazienka;
1 sypialnia, łazienka, kuchnia i salon z kominkiem;

Ta willa znajduje się w uprzywilejowanej i naprawdę poszukiwanej okolicy, na Wybrzeżu Alentejo, w wiosce Carvalhal, w pobliżu plaż Carvalhal i Pego, kawiarni, restauracji i lokalnego biznesu, apteki, banku, sklepu stacjonarnego, wypożyczalni rowerów, typowych restauracji lub pizzerii.

Z doskonałym dostępem, przekraczając olśniewające krajobrazy, gdzie las sosnowy udaje pola uprawy ryżu.
Plaże Carvalhal to ogromna piaszczysta plaża otoczona wydmami i skąpana w spokojnym morzu.
Carvalhal znajduje się 22 km od Grândoli, 25 km od Troi, 17 km od Melides, 12,6 km od Comporty i 1 godzinę od Lizbony.
Linia brzegowa rozciąga się na długości 25 km, od Troia do Comporta, będąc Rezerwatem Przyrody.

Lasy sosnowe i pola ryżowe zwiększają poczucie wiejskiego uroku i spokoju, przekształcając to miejsce, z tak wiele wciąż do odkrycia, naprawdę wyjątkowe.

Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów

Nr oferty: PF28955

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.