Cascais, Cascais E Estoril, Cascais e estoril

 • Powierzchnia 282
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 050 000 EUR

7 270 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Cascais e estoril

Villa Cascais Cascais e estoril

Willa z 4 sypialniami, 282 m2 powierzchni brutto, nowa, z ogrodem, prywatnym basenem i 3 miejscami parkingowymi w strzeżonej społeczności Ocean Garden, w Parede, Cascais. Charakteryzuje się współczesną architekturą, ma duże okna, które ramki istniejącej roślinności i morza i oferują mnóstwo naturalnego światła w całej przestrzeni.Ocean Garden gated community obejmuje wspólną siłownię i pralnię oraz dostępność dla wszystkich dzięki rampom.Znajduje się zaledwie kilka minut od plaż São Pedro do Estoril, Bafureira, Avencas i Parede. W odległości 13 minut jazdy samochodem od Cascais, 30 minut od centrum Lizbony i lotniska w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 52542

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.