Cascais, Cascais E Estoril, Cascais

 • Powierzchnia 270
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2022
 • Dom Na sprzedaż

2 700 000 EUR

10 008 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Cascais

Villa Cascais

Wille z 4 sypialniami, o nowoczesnej architekturze, z tarasami i prywatnymi basenami, położone w uprzywilejowanej części Cascais.Wille zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dobre samopoczucie, komfort, harmonię i jakość życia ich mieszkańców.Lokalizacja jest wspaniała, naprawdę blisko natury, plaż, restauracji, parków, szkół międzynarodowych i historycznego centrum.Wille prezentują szlachetne wykończenia, mają duże okna, które przynoszą dużo światła, a kuchnie są w pełni wyposażone. Wille posiadają miejsca parkingowe, baseny i pralnie.Rozmieszczone są w następujący sposób:Piętro -1 składa się z dwóch sypialni, łazienki, pralni i holu wejściowego.Parter obejmuje przestronne pokoje dzienne i jadalnie z dużymi oknami, które oferują dużo światła, całkowicie wyposażoną kuchnię, łazienkę i hol wejściowy.Pierwsze piętro obejmuje dwa apartamenty z litym drewnem dębowym i mają bezpośredni dostęp do tarasu.Na ostatnim piętrze znajduje się prywatny basen i taras, z którego roztacza się panoramiczny widok.Każda willa posiada parking dla trzech samochodów i pomieszczenie gospodarcze.Zakończenie prac przewiduje się na koniec 2021 roku.Zainwestuj lub zamieszkaj w jednej z najlepszych dzielnic Portugalii, gdzie wyrafinowanie i jakość życia łączą się z najlepszym smakiem, jaki oferuje projekt Brazil Residence.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF22348

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.