Évora, Montemor-o-Novo, Centro montemor-o-novo

 • Powierzchnia 305
 • Powierzchnia działki 7 183
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

1 700 000 EUR

5 574 EUR / m²

Évora, Montemor-o-Novo, Centro montemor-o-novo

Villa Montemor-o-Novo Centro montemor-o-novo

LAND oferuje ograniczoną liczbę domów, które zostały zaprojektowane przez architektów o międzynarodowej renomie. Każda willa została starannie zaprojektowana, aby zapewnić całkowitą prywatność, spokój i podkreślić walory krajobrazowe. Wille zostały zbudowane z naturalnych materiałów, takich jak kamień i prawdziwe drewno. Zostały zaprojektowane jako współczesna reinterpretacja domów śródziemnomorskich, aby umożliwić płynne połączenie przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Każda willa ma swoją prywatną winnicę, dzięki czemu właściciele mogą produkować własne wino na zamówienie w piwnicy ośrodka z pomocą zespołu enologów.Wille Touriga Franca zostały zaprojektowane przez Petera Maerkli i znajdują się na najwyższym wzgórzu kurortu, skąd roztaczają się wyjątkowe widoki na dolinę z winnicami, spokojne dębowe równiny i zamek Montemor-o-Novo. Przestronny salon z bardzo wysokimi sufitami łączy się z zadaszonym patio i dużym basenem. Dzięki rozległym terenom architektura sprzyja doświadczaniu naturalnych przestrzeni w całkowitej prywatności. Obok winnicy na terenie posiadłości znajdują się sady pomarańczowe, oliwne i migdałowe, które nie tylko stanowią element krajobrazu, ale także pozwalają mieszkańcom na korzystanie z własnych produktów.+Wille z 1 lub 4+1 sypialniami-Autonomiczne studio-Objęta powierzchnia zabudowy od 256 do 319 m2-Powierzchnia prywatna (w tym prywatne patia) od 305 do 368 m2-Powierzchnia działki od 3000 do 8000 m2-Ceny od 1 020 000 do 1 370 000Wille mogą być włączone do programu zarządzania turystycznego L’AND, będąc w tym przypadku urządzone i wyposażone zgodnie ze standardami marki.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF25468

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.