Málaga, Fuengirola, Cerros del aguila

 • Powierzchnia 280
 • Powierzchnia działki 580
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

920 000 EUR

3 286 EUR / m²

Málaga, Fuengirola, Cerros del aguila

5 bedrooms Villa for sale in Cerros del Aguila

Willa wolnostojąca, Cerros del Aguila, Costa del Sol.
5 Sypialni, 4 Łazienki, Wybudowany 280 m², Ogród/działka 580 m²
odnowiona willa wolnostojąca
oddzielne mieszkanie.
Ustawienie: wieś, blisko sklepów.
Orientacja: południowy zachód.
Basen : prywatny.
Widoki : Morze, ogród.
Cechy : Covered Terrace, Fitted Wardrobes, Private Terrace, Guest Apartment, Utility Room, Ensuite Bathroom, Marble Flooring, Double Glazing, Fiber Optic.
Meble: częściowo umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Parking: zadaszony, prywatny.
Media : Elektryczność.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4153939

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.