Setúbal, Alcácer do Sal, Comporta

 • Powierzchnia 356
 • Powierzchnia działki 891
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 750 000 EUR

4 916 EUR / m²

Setúbal, Alcácer do Sal, Comporta

Villa Alcácer do Sal Comporta

Willa z 5 sypialniami, położony w Possanco, ComportaCharming villa, położony w typowej wsi umieszczony 2 km od Comporta, z 260 m2 powierzchni konstrukcyjnej, rozmieszczone przez dwa piętra plus piwnicy i wstawiony w 890.70 m2 działki, z basenem. Zapewnia wyjątkowo niezakłócony widok na las sosnowy i jest 10 minut od plaży.Willa jest dystrybuowana w następujący sposób: parter składa się z salonu z dużymi wymiarami przeszklonych okien, które prowadzą do ganku, gdzie znajduje się zewnętrzny salon, amerykańska kuchnia, łazienka społeczna, dwie sypialnie i łazienka plus dwa apartamenty en mezzanine, z salonem i częścią sypialną.Na wyższym piętrze znajduje się główny apartament, z niezakłóconymi widokami i kominkiem.Na zewnątrz znajduje się ganek z widokiem na ogród i basen. Willa oferuje wspaniałą ekspozycję słoneczną wschód/zachód i niezakłócone widoki na okolicę. Ma doskonałą lokalizację: 10 minut od jednego z najbardziej emblematycznych molo, Carrasqueira´s Palafitic Pier, 30 minut od Alcácer do Sal, 30 minut od Grândola i 1h30 od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF27998

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.