Setúbal, Grândola, Comporta

 • Powierzchnia 480
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2022
 • Dom Na sprzedaż

1 850 000 EUR

3 852 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Comporta

Villa Grândola Comporta

Osiedla Spatia Comporta pozwalają na życie w wyjątkowym otoczeniu przyrody i w ekskluzywnym stylu życia, dzięki koncepcji łączącej prywatność z ofertą szeregu usług, które czynią życie bardziej komfortowym, wzbogacając je o nowe doświadczenia.Elegancja i prostota są kluczowymi cechami tego projektu, typowymi dla tego regionu Alentejo. Dlatego proste linie, jasne pokoje, przestronne sypialnie i tradycyjne materiały budowlane łączą się z nowoczesnością, która jest zawsze obecna. Kuchnie są w pełni wyposażone w sprzęt Siemens i Bosch.38 dostępnych nieruchomości, od dwóch do czterech sypialni, ma działki o powierzchni od 10000 m2 do 60000 m2 i jest położonych w rozległych obszarach lasów sosnowych, które zapewniają wspaniałe widoki i wewnętrzny spokój. Duża powierzchnia prywatna brutto waha się od 436 do 480 m2.Połączenie z naturą jest istotnym aspektem. Z tego powodu korytarze w apartamentach są przeszklone, aby stworzyć płynne przejście między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, a oprócz rozległych działek, każdy apartament posiada zewnętrzną część wypoczynkową.Mieszkańcy korzystają z wyjątkowych standardów usług ośrodka Spatia Comporta, takich jak usługi konsjerża, recepcja, pralnia, sprzątanie i internet. Mogą również korzystać z udogodnień i obszarów Spatia Club, takich jak basen odkryty i basen dla dzieci oraz restauracja, a także Beach Club przy Praia do Pinheirinho, który obejmuje m.in. transfer, leżaki i ręczniki.Comporta to bezkonkurencyjne miejsce na wybrzeżu Alentejo. Dzięki dziewiczej okolicy, złotym wydmom i niekończącemu się morzu, jest to uroczy obszar, który tworzy niemal idylliczną scenerię, gdzie autentyczność i luksus tworzą wyjątkowy styl życia.Tylko krótka przejażdżka samochodem od stolicy Portugalii i międzynarodowego lotniska w Lizbonie sprawia, że wybrzeże Alentejo jest idealnym miejscem na relaks, podziwianie przyrody, plaż i odkrywanie wyjątkowych atrakcji.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF25560

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.