Andalusia, Málaga, Costabella

 • Powierzchnia 758
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

17 000 EUR / tyg.

23 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Costabella

5 bedrooms Villa for rent in Costabella

Imponująca nowoczesna willa nad morzem. Trzy najwyższe poziomy mają panoramiczne imponujące widoki, architekt wykorzystuje światło i przejrzystość, aby stworzyć atmosferę otwartego nieba. Fuzja materiałów drewnianych, marmuru i szkła tworzy wyjątkową atmosferę. Ta nieruchomość oferuje luksusowe udogodnienia i spełnia najwyższe oczekiwania (winda, taras na każdym piętrze, jacuzzi, biuro i sala konferencyjna, siłownia, sauna …). Główne piętro ma ogrzewanie podłogowe w całej willi jest ogrzewanie grzejnikowe i klimatyzacja / ogrzewanie. Basen ma ogrzewanie, dysze wodne do pływania pod prąd, jest gotowy do oddzielenia na dwie części z oddzielnym wyposażeniem. Posiada duży garaż, z wieloma możliwościami.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4128739

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.