Mokotów, Mokotów Górny, Dąbrowskiego

 • Powierzchnia 598
 • Powierzchnia działki 786
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 7
 • Rok budowy 1930
 • Dom Na wynajem

75 000 PLN

125 PLN / m²

Mokotów, Mokotów Górny, Dąbrowskiego

WILLA NA STARYM MOKOTOWIE

Willa położona w bardzo prestiżowej części Starego Mokotowa.

Klasyczna willa, wykończona w najwyższym standardzie o powierzchni 595 m².

Wyposażona w kryty basen, garaż na dwa samochody, oranżerię oraz altanę ogrodową/ siłownią. Rezydencja usytuowana na działce 786 m2.

Dzielnica jest wyjątkowa pod względem historycznym. Architektura tej części stolicy została częściowo zachowana i do dziś zachwyca klimatem poprzedniej epoki. Okolica ze względu na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter jest uważana za
jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych miejsc Warszawy.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

POZIOM -1 :
Basen (52 m2), “plaża” (85 m2), sauna (sucha i mokra), cześć
gospodarcza (garderoba, pralnia, kuchnia ze spiżarnią,
pokój dla personelu, garaż, toaleta i kotłownia).

PARTER:
Salon kominkowy (23 m2), salon TV (22 m2), jadalnia (25 m2),
kuchnia (14.5 m2), garderoba, toaleta gościnna, hall, tarasy (33 m2).

PIĘTRO 1:
Sypialnia z garderoba (27 m2), gabinet (23 m2), pokój kąpielowy (13 m2),
taras z oranżerią (31 m2) oraz hall.

DRUGIE PIĘTRO:
Sypialnia z garderobą (33 m2), sypialnia (27 m2),
pokój kąpielowy (11 m2) i hall.

STANDARD:

Klasycystyczna willa wykończona w najwyższym standardzie. Hall wejściowy i schody łączące piętra wykończone są w różowym marmurze oraz zgranym kolorystycznie stiuku.
W jadalni ozdobny sufit kasetonowy, kupiony na aukcji, pierwotnie był ozdoba jednego z zamków nad Loarą, całość wykończenia dopełnia żyrandol zakupiony na aukcji w Modenie.
Na uwagę zasługuje francuska oranżeria na pierwszym piętrze, będąca naturalnym przedłużeniem przestrzeni sypialni głównej i pokoju kąpielowego.
Strefa rekreacyjna – to co zdecydowanie wyróżnia willę to basen. Intencją projektantów było nie zabieranie przestrzeni budynku, stąd pomysł wybudowania go pod powierzchnia ogrodu.
Pomieszczenie wykończone trawertynem ma ok. 150 m2. Pomieszczenie wyposażone jest w saunę, zaś dostęp do niego możliwy jest także z altany w ogrodzie zaaranżowanej na siłownię.

WYPOSAŻENIE TECHNICZNE:

• podgrzewane schody przed budynkiem
• wyposażenie audio: Bang&Olusfen, HarmanKardon
• system oświetlenia multiroom ABUS
• system alarmu i ochrony, ochrona na miejscu 24/h
• system klimatyzacji

   
Możliwość sprzedaży w cenie 4,1mln Euro.

                                                  ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE

Dodatkowe dane
 • Piwnica: 1
 • Parking podziemny: 2
 • Ogród: 1
 • Stan: bardzo dobry
Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 551747

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.