Rosanów, Zgierz, Długa

 • Powierzchnia 450
 • Powierzchnia działki 3 200
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2014
 • Dom Na sprzedaż

4 900 000 PLN

10 889 PLN / m²

Rosanów, Zgierz, Długa

Dom wolnostojący w Rosanowie pod Zgierzem

Dom w Rosanowie, zaledwie 500 m od granicy ze Zgierzem.  Bardzo dobry dojazd do miasta Zgierza i Łodzi. Niebawem będzie oddana do użytku zachodnia obwodnica Łodzi, która sprawi, że będzie to jedna z najlepiej skomunikowanych części podmiejskich Łodzi. 3km do zjazdu na A2.

Rossanów / okolice Zgierza / działka 3200 m2 / 6 pokoi / 3 km od zjazdu na A2 

STANDARD I UKŁAD FUNKCJONALNY: 

Dom jest przestronny, bardzo funkcjonalny i bardzo dobrze doświetlony. Podzielony jest na strefę wspólną i prywatną, co pozwala na komfortowe funkcjonowanie wszystkich domowników.

Na parterze w centralnym miejscu znajduje się hol z reprezentacyjnymi schodami wyłożonymi marmurem, salon z kominkiem z piaskowca i wyjściem na słoneczny, kamienny taras od strony południowej, kuchnia wyposażona w sprzęt marki Siemens z jadalnią, gabinet w oranżerii z kozą i widokiem na ogród, sypialnia master z prywatnym pokojem kąpielowym i garderobą, pokój gościnny/gabinet oraz toaleta.

Piętro jest podzielone na dwa skrzydła, w każdym znajduje się duży pokój/studio ze strefą dzienną i nocną oraz dwie łazienki. W razie potrzeby można je podzielić na mniejsze sypialnie.

W budynku znajduje się również duża piwnica, z miejscem na składowanie win, kotłownią, pralnią i pomieszczeniem gospodarczym.

Podsumowując dom składa się z: 

PARTER
– holl 
– salon 
– kuchnia z jadalnią 
– oranżeria
– pokój gościnny/gabinet
– toaleta
– sypialnia master z wyjściem na taras i pokojem kąpielowym z sauna parową, prysznicem i wanną.

PIĘTRO
– studio 80m2 z garderobą
– studio 60m2
– łazienka z prysznicem
– łazienka z wanną z jacuzzi 

PIWNICA
– pralnia
– spiżarnia/winiarnia
– kotłownia z miejscem do przechowywania
– pomieszczenie gospodarcze

Ogród zaprojektowany jest tak, by nie wymagał codziennej pielęgnacji, wyposażony w robota koszącego, system podlewania. Nasadzenia to głównie choinki, trawy, rośliny zielone, lawenda, świetnie czują się u nas także drzewka oliwne 🙂 część ogrodu jest zaaranżowana na kształt parku z zachowaną naturalną roślinnością i placem zabaw.

INFORMACJE DODATKOWE:

Dom wyposażony jest w system inteligentnego domu (m.in. sterowanie oświetleniem, alarmem, bramami wjazdowymi, wideofon z poziomu aplikacji) systemy bezpieczeństwa (czujki wewnętrzne, zewnętrzne, bariery), system video (kamery wokół budynku), wideofon.
Jest projekt basenu zewnętrznego, do którego jest przygotowana instalacja.

OKOLICA:

W okolicy znajdują się lasy i łowisko, gdzie można kupić pyszne świeże i wędzone ryby lub zjeść na miejscu w przytulnej smażalni nad wodą.
Dla miłośników aktywnego spędzania czasu – w pobliżu wspaniałe tereny do spacerów, biegania, jazdy na rowerze, a nawet uprawiania off roadu. 

Dodatkowe dane
 • Garaż: 1
 • Ogród: 1

Nr oferty: 847772

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.