Andalusia, Málaga, El chaparral

 • Powierzchnia 478
 • Powierzchnia działki 2 621
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

1 200 000 EUR

2 511 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El chaparral

6 bedrooms Villa for sale in El Chaparral

Opportunity, Villa 3 minuty spacerem od plaży, 6 sypialni, wszystkie ensuite, istnieją również 2 łazienki dla gości. Dwie z sypialni i 3 z łazienek są w samodzielnym mieszkaniu dla gości.
Właściwość przeszła pełną renowację z całkowicie ponownie okablowane kompletne 3 Fase Electrics i Plumbing to nie jest całkiem gotowy, ale nie będzie kosztować dużo, aby zakończyć. Cała urbanizacja jest w trakcie modernizacji z nowych dróg i niektórych nowych osiągnięć. Jest to ten czynnik, jak również jego lokalizacja i fakt, że jest miejsce na negocjacje z ceną, że czyni tę nieruchomość taką wielką szansę dla rodziny lub inwestorów zarówno.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4039717

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.