Andalusia, Málaga, El paraiso

 • Powierzchnia 450
 • Powierzchnia działki 880
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 275 000 EUR

5 056 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El paraiso

5 bedrooms Villa for sale in El Paraiso

Ta niedawno zaktualizowana współczesna willa położona jest w El Paraiso, w zasięgu zarówno Marbelli, jak i miasta Estepona. Nieruchomość jest rozmieszczona na dwóch piętrach i znajduje się w drugiej linii do pola golfowego El Paraiso. Sama willa jest wypełniona naturalnym światłem od rana do wieczora z otwartymi przestrzeniami życiowymi i trzema sypialniami na głównym piętrze. Na dole znajdują się kolejne 2 sypialnie oraz w pełni wyposażony, nowy pokój kinowy z dodatkową kuchnią, co ułatwia wydzielenie osobnej części mieszkalnej dla gości. Dom miał wiele dodatków niedawno zainstalowane i musi być postrzegane, aby być docenione. Tarasy, ogród i basen korzystają z promieni słonecznych przez cały dzień z otwartym widokiem na pole golfowe i góry. Nieruchomość jest spokojnie położony na cut-de-sac blisko udogodnień.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż

Nr oferty: R4154233

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.