Andalusia, Málaga, El paraiso

 • Powierzchnia 752
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 199 500 EUR

2 925 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El paraiso

6 bedrooms Villa for sale in El Paraiso

Fantastyczna willa z 6 sypialniami i 6 łazienkami
Na poziomie wejściowym znajduje się duży hol wejściowy, po lewej stronie duża kuchnia i ogromny salon, który prowadzi na duży taras od strony południowej do zachodniej z widokiem na basen i morze.
Po prawej stronie znajdują się 3 duże sypialnie z łazienkami.
Na dole znajdują się jeszcze 2 duże sypialnie oraz salon i kuchnia, które prowadzą do basenu z pięknymi widokami.
W ogrodzie znajduje się samodzielny apartament z 1 łóżkiem, kuchnią i małym salonem, który w razie potrzeby może być łatwo ponownie zintegrowany z częścią willi.
Na górze masz ogromny taras, który obejmuje cały dom, który jest fantastyczny dla rozrywki z jego panoramiczne widoki na okolicę są prowadzące w dół do morza.
Wolnostojąca willa, El Paraiso, Costa del Sol.
6 sypialni, 6 łazienek, powierzchnia zabudowy 752 m², taras 60 m².
Ustawienie : w pobliżu pola golfowego.
Orientacja: południowa, zachodnia.
Stan : doskonały.
Basen : prywatny.
Klimatyzacja : klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne.
Widoki: morze, góry, wieś, panorama.
Cechy : Zadaszony taras, Prywatny taras, Solarium, Sauna, Apartament dla gości, Schowek, Łazienka, Pomieszczenie dla personelu, Światłowód.
Umeblowanie: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: telefon wejściowy, 24-godzinna ochrona.
Parking: garaż.
Media : Elektryczność, woda pitna, telefon.
Kategoria : Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3862465

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.