Andalusia, Málaga, Elviria

 • Powierzchnia 460
 • Powierzchnia działki 1 080
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

3 500 000 EUR

7 609 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Elviria

4 bedrooms Villa for sale in Elviria

Nowoczesna willa zakończenie września 2022, ten niesamowity nowoczesny Projekt cieszyć się panoramiczne widoki.
Villa składa się z trzech poziomów.na pierwszym poziomie wszystkie obszary mieszkalne, kuchnia częściowo zintegrowane na obszarze mieszkalnym, okna ściany do ściany prowadzącej dostęp do tarasu ogród i basen, obszar mieszkalny cieszyć się ładne i otwarte widoki. z domyślnie WC, biuro studio, i przestronny salon,
Drugi poziom 4 sypialnie każdy cieszy en suite łazienka, The Master bedroom ma bezpośredni dostęp do tarasu, i cieszyć się ładne widoki na morze., poziom podziemny mają pokój kinowy, pralnia, parking dla więcej niż jednego samochodu, i miejsce do tworzenia albo plac zabaw, inne sypialnie.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R4109341

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.