Andalusia, Málaga, Elviria

 • Powierzchnia 200
 • Powierzchnia działki 500
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

22 000 EUR / tyg.

110 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Elviria

4 bedrooms Villa for rent in Elviria

Wspaniale odnowiona willa w Elviria do wynajęcia na wakacje.
Jacuzzi
Sauna
Siłownia
Podgrzewany basen
Wszystkie urządzenia elektryczne Miele
Amerykańska zamrażarka
Amerykańska lodówka
Chłodziarka do wina
2 zmywarki do naczyń
Ekspres do kawy
Mikrofalówka
Piekarnik parowy
Piekarnik elektryczny
Szuflady do podgrzewania x2
5 płyt grzewczych z palnikami gazowymi
Płyta Teppanyaki
BBQ girl
Mała lodówka na warzywa
W pełni wyposażona pralnia domowa
Pralka x2
Żelazko i deska
Suszarka bębnowa
Hoover
100-calowy telewizor
24 godziny bezpieczeństwa CCTV
Stół w kuchni siedzi 6
Plus wyspa siedzi 4
Wszystkie dotykowe elektryczne szafki i szuflady

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4086742

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.