Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 500
 • Powierzchnia działki 1 070
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 500 000 EUR

5 000 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms Villa for sale in Estepona

Ultra nowoczesna willa plażowa drugiej linii w poszukiwanym
obszar Casasola, obok Guadalmina Baja
Wspaniała willa w stylu współczesnym położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów w Esteponie,
Casasola, zaledwie 200 metrów do plaży i 7 minut jazdy do Puerto Banús.
Zaprojektowana przez jedną z najbardziej znanych pracowni architektonicznych na Costa del Sol, willa została
została zbudowana według najwyższych standardów, składa się z 4 sypialni, 4 łazienek, kuchni na otwartym planie
i przestronny salon, część wypoczynkową na zewnątrz, podwójne szyby, kominek i klimatyzację
i ogrzewanie podłogowe w całym budynku. Solarium oferujące widoki na morze.
Casasola, obok Guadalmina Baja, to prestiżowa, spokojna dzielnica mieszkaniowa przy plaży
otoczona przez pole golfowe

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4000492

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.