Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 320
 • Powierzchnia działki 5 000
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

3 000 EUR / tyg.

10 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms Villa for rent in Estepona

Wynajęty do września 2022 r.
Wspaniały i przestronny dom wiejski położony w uprzywilejowanej enklawie u podnóża Sierra Bermeja, między gminami Marbella i Estepona, zaledwie 500m od brzegu morza.
Dom wiejski ma 5000m2 krajobrazu, rozmieszczonego w ekskluzywnych przestrzeniach, które łączą w doskonałej harmonii, wszystkie zalety maksymalnego komfortu, ze spokojem, który inspiruje środowisko naturalne.
Ta willa z południową orientacją ma główny budynek z dwoma piętrami, 3 sypialnie i 2 łazienki, 2 salony, 2 kuchnie i niezależny dom z jego sypialnią, garderobą i łazienką.
Na zewnątrz, basen stanowił klejnot kompleksu, z dużym basenem zaprojektowanym w stylu karaibskim, który łączy domy poprzez obszar krajobrazowy z tropikalną roślinnością.
W całym tym obszarze znajduje się ganek i taras z 2 jadalniami na świeżym powietrzu, duży grill, bar i kitchenet i różne chillout obszar z piękną fontanną.
Na całym obwodzie domów, basenu i terenów zewnętrznych znajduje się pasmo wifi.
Zwierzęta domowe są bardzo mile widziane!
Miejsce doskonale przygotowane do korzystania z przyjemności dobrego życia i siedzenia w absolutnym spokoju.
Ta willa to nowoczesny andaluzyjski dom wiejski, całkowicie odnowiony i wyposażony, który został pomyślany zarówno dla krótkich, jak i długich pobytów, oferując naszym gościom wyjątkowe doświadczenie z usługami dostosowanymi do potrzeb.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3710846

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.