Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 978
 • Powierzchnia działki 4 000
 • Pokoje 10
 • Dom Na wynajem

7 000 EUR / tyg.

8 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

10 bedrooms Villa for rent in Estepona

Ta niesamowita willa to czysty luksus na każdą kieszeń. Wyjątkowa! Posiada 10 sypialni i 11 łazienek, wszystkie bardzo duże, spektakularne widoki nawet z łazienek. Basen kryty i odkryty z jacuzzi, łaźnia parowa. Windy na wszystkie piętra, a nieruchomość jest całkowicie przyjazna dla osób na wózkach inwalidzkich! Posiada własną ochronę, system ogrzewania jest również wyjątkowy. System muzyczny w całym domu. Kuchnia wyposażona na zewnątrz. Jest po prostu zbyt wiele funkcji, aby wspomnieć.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R127982

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.