Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 305
 • Powierzchnia działki 360
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 240 000 EUR

7 345 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms Villa for sale in Estepona

– FANTASTYCZNA WILLA W PIERWSZEJ LINII OD PLAŻY –
Wspaniała okazja, nie tylko ze względu na doskonałą lokalizację, ale także na jakość konstrukcji, w 100% przyjaznej dla środowiska. Uzyskanie korzyści ekonomicznych i środowiskowych. Położona w gminie Estepona, w zamkniętym kompleksie z bezpośrednim dostępem do plaży, bardzo blisko przystani, plaż, pól golfowych, miast, wiejskich szlaków i nieporównywalnych krajobrazów. Nieruchomość jest rozmieszczona na 3 poziomach, delikatnie zaprojektowanych tak, aby stworzyć przestronne i wygodne przestrzenie i jak najlepiej wykorzystać 365 dni słońca w tej pięknej okolicy. Z salonu jest dostęp do dużego tarasu i ogrodu, gdzie znajduje się prywatny basen. Sypialnie z łazienką i wanną z hydromasażem, duże solarium, w pełni wyposażona kuchnia, garaż i pomieszczenie gospodarcze.

Nr oferty: R3963673

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.