Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 714
 • Powierzchnia działki 60 030
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

3 185 000 EUR

4 461 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

7 bedrooms Villa for sale in Estepona

WSPANIAŁA NIERUCHOMOŚĆ Z WIDOKIEM NA MORZE I DZIAŁKĄ O POWIERZCHNI PONAD 60.000M2 W OTOCZENIU PRZYRODY, KILKA MINUT OD ESTEPONY
Duża, niezależna willa z pięknymi widokami na morze i góry, położona w naturalnym środowisku, kilka minut jazdy od Estepony.
Nieruchomość jest rozmieszczona na kilku piętrach i posiada w sumie sześć sypialni, cztery łazienki, duży salon z niezależną kuchnią, pokój gier, garaż, tarasy i solarium.
Posiada również domek dla gości składający się z pokoju dziennego, sypialni i łazienki.
Na zewnątrz nieruchomość ma działkę o powierzchni ponad 60.000 m2 z pięknymi widokami, prywatnym basenem i terenami sportowymi.
Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla klientów, którzy chcą cieszyć się posiadłością w naturalnym środowisku z pięknymi widokami.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4002823

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.