Lisboa, Lisboa, Estrela

 • Powierzchnia 26
 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

255 000 EUR

9 808 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estrela

Villa Lisboa Estrela

Willa z 2 sypialniami, o powierzchni 55 m2, całkowicie odnowiona, położona w Estrela (Lizbona), z widokiem na miasto.Proces rehabilitacji obejmował elewację, powłoki, sieć wodną, sieć elektryczną (kilka gniazdek na pokój), telekomunikacyjną (dwa gniazdka na pokój), ramy okienne (niemieckie) są w PCV, z podwójnymi szybami i cięcia termicznego.Willa składa się z dwóch pięter i jest rozmieszczone w następujący sposób:Parter składa się z całkowicie wyposażonej kuchni, otwartej na salon, pokój dzienny i łazienkę.Pierwsze piętro składa się z dwóch sypialni, które zapewniają widok na miasto.Inne cechy:Kuchnia została wykonana na zamówienie i jest wyposażona w wbudowane urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak wbudowana lodówko-zamrażarka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka i wentylator wyciągowy.Parter ma ceramiczną podłogę (kolor dębu), w tym łazienka i brodzik.Pierwsze piętro ma pływające dębowe podłogi.System powlekania składa się z dachówki Lusa, płyty warstwowej, wełny mineralnej i płyty gipsowej między belkami drewnianymi, które są widoczne od wewnątrz. Wszystkie pokoje w willi oferują widok na miasto i na most, w tym łazienki.Zaledwie dwie minuty drogi pieszo od willi znajduje się wspaniały ogród Necessidades, stacja kolejowa Alcântara Mar, most 25 kwietnia i plac Alcântara, który jest bardzo dobrze obsługiwany przez wszelkiego rodzaju udogodnienia, takie jak lokalny biznes, a mianowicie piekarnia Gleba, browary, banki i sklepy spożywcze, między innymi.

Nr oferty: PF23251

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.