Ferreira do Alentejo, Ferreira Do Alentejo E Canhestros, Ferreira do alentejo e canhestros

 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

395 000 EUR

Ferreira do Alentejo, Ferreira Do Alentejo E Canhestros, Ferreira do alentejo e canhestros

Villa Ferreira do Alentejo Ferreira do alentejo e canhestros

Willa z 5 sypialniami, 300 mkw (powierzchnia brutto budowy), 1.028 mkw ziemi, godzinę jazdy od Comporta. Położony w obszarze Ferreira do Alentejo, nieruchomość ma dobry dostęp i dobre wykończenia. Zwracamy uwagę na okna z podwójnymi szybami i centralne ogrzewanie, które zapewniają komfort termiczny. Pełna renowacja, która zachowała wszystkie tradycyjne detale, takie jak piec, stajnie i podłogi wyłożone kafelkami. Nieruchomość sprzedawana jest umeblowana i wyposażona w aktualnym stanie, przy czym kuchnia wyróżnia się płytkami Ana Salazar i rustykalnymi meblami z litego drewna. Jedna z sypialni posiada łazienkę. Wydajność energetyczna i zrównoważony rozwój dzięki panelom słonecznym i odwiertu, który zapewnia automatyczne nawadnianie na nieruchomości. Właściwość należycie ograniczone / ogrodzony z dwoma bramami do wyjścia i wejścia pojazdów w nieruchomości i jedne drzwi dla mieszkańców, ogrodzenia i ściany.

Nr oferty: 62372

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.