Andalusia, Málaga, Guadalmina alta

 • Powierzchnia 440
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 500 000 EUR

5 682 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina alta

4 bedrooms Villa for sale in Guadalmina Alta

Willa położona w pobliżu klubu golfowego Guadalmina. Składa się z 2 pięter, dużego salonu i jadalni. W pełni wyposażona kuchnia z nowymi urządzeniami, w pełni wyposażony aneks kuchenny. 4 sypialnie, 3 łazienki (dwie z nich en suite) Duży ogród z prywatnym podgrzewanym basenem i jacuzzi. Dom posiada odpływy, aby uniknąć wilgoci. Alarm na terenie ogrodu i domu oddzielnie. Wszystkie pokoje mają widok na basen i ogród. Z salonu można wyjść na duży taras z grillem i pokładem. Miejsce parkingowe wewnątrz willi dla maksymalnie 4 samochodów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4022941

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.