Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

 • Powierzchnia 613
 • Powierzchnia działki 1 986
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

6 350 000 EUR

10 359 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

6 bedrooms Villa for sale in Guadalmina Baja

Wolnostojąca willa, Guadalmina Baja, Costa del Sol.
6 Sypialnie, 9 Łazienki, Zabudowana 613 m², Taras 150 m², Ogród/działka 1986 m².
Ustawienie : Przy plaży, Blisko do pola golfowego, Blisko do morza, Urbanizacja.
Orientacja : południowa, zachodnia.
Stan : doskonały.
Basen : prywatny.
Kontrola klimatu : Klimatyzacja, klimatyzacja, klimatyzacja zainstalowana fabrycznie, ciepła klimatyzacja, zimna klimatyzacja.
Widoki: morze, góry, ogród.
Cechy : Zadaszony taras, Wbudowane szafy, Blisko komunikacji, Prywatny taras, ADSL / WIFI, Schowek, Dostęp dla niepełnosprawnych.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Zabezpieczenia: elektryczne rolety.
Parking: podziemny, garaż, zadaszony, prywatny.
Kategoria: Luksusowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3800398

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.