Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

 • Powierzchnia 507
 • Powierzchnia działki 1 094
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 EUR

5 918 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

4 bedrooms Villa for sale in Guadalmina Baja

Doskonale prezentujący się dom w doskonałej pozycji na płaskiej działce, w nadmorskiej okolicy Casasola, w pobliżu Guadalmina Baja i w odległości spaceru od plaży. Dom jest w stylu Ibizy, wolnostojący dom z prywatnym basenem.
Jest duży półotwarty salon z kominkiem i oknami od podłogi do sufitu i naturalnym światłem z prawie każdego aspektu. Jest duży zadaszony taras, który może być używany latem i zimą. Salon, główny taras i basen są na tym samym poziomie, bez żadnych schodów.
Kuchnia wyposażona jest w wysokiej klasy stolarkę i urządzenia, w tym amerykańską lodówkę z zamrażarką, podgrzewacz do talerzy i zaawansowane krany z filtrem do ciepłej i zimnej, niegazowanej i gazowanej wody.
Istnieje przestronny apartament z główną sypialnią z prywatnym tarasem, garderobą i dużą łazienką, która obejmuje większość górnego piętra domu. Na tym poziomie znajduje się również małe biuro.
Na parterze znajdują się również dwie sypialnie gościnne z łazienkami, a także toaleta dla gości. Na niższym parterze znajduje się dodatkowa sypialnia dla gości z łazienką i naturalnym światłem.
Funkcje obejmują siłownię i spa, z sauną i chłodzoną wanną lodową, jak również oddzielną piwnicę na wino. Jest duży garaż z miejscem na co najmniej dwa lub trzy samochody. Nieruchomość jest zorientowana na południe i ma wysokie sufity i mnóstwo naturalnego światła w całym, jak również bardzo dobre poziomy prywatności. Zachęcamy do oglądania.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4111690

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.