Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

 • Powierzchnia 550
 • Powierzchnia działki 3 230
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 EUR

5 455 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

5 bedrooms Villa for sale in Guadalmina Baja

Willa w doskonałej lokalizacji, w Guadalmina Baja, położona na pięknej działce o powierzchni 2292 m2 z dużymi ogrodami, drzewami, itp., basenem, garażem o powierzchni 81 m2 i dwoma magazynami o powierzchni 52 m2 i 55 m2.
Rozmieszczony na dwóch piętrach plus piwnica, posiada kilka tarasów o łącznej powierzchni ponad 70 m2.
Jest przestronny, jasny, dobrze rozplanowany i znajduje się kilka metrów od plaży, pól golfowych i kilka minut od Puerto Banús i Marbelli.
Wolnostojąca willa, Guadalmina Baja, Costa del Sol.
5 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 550 m², Terrace 70 m², Garden/Plot 2292 m².
Ustawienie : Przy plaży, Blisko do pola golfowego, Blisko do morza, Blisko do miasta, Blisko do szkół.
Stan : Dobry, Wymagana renowacja.
Basen : prywatny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki : ogród.
Cechy : Zadaszony taras, Prywatny taras, Solarium, Łazienka.
Ogród: prywatny.
Parking : Garaż.
Kategoria: luksusowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3666842

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.