Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

 • Powierzchnia 452
 • Powierzchnia działki 1 017
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 490 000 EUR

5 509 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

5 bedrooms Villa for sale in Guadalmina Baja

Nowo ODNOWIONA willa o luksusowych cechach i rzut kamieniem od plaży, w bardzo spokojnej okolicy bez hałasu i niedogodności, która ma skonstruowaną powierzchnię 452 m2, rozmieszczoną na dwóch piętrach, z 5 dużymi sypialniami i 5 łazienkami. , Villa oferuje niezwykły komfort ze względu na jego jasność, jego położenie i jego nowoczesne powietrze.
Ogród z basenem i jego orientacja SOUTH, daje prawdziwe poczucie dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa, blisko morza i zaledwie 5 minut od Puerto Banús i 30 minut od lotniska w Maladze.
Ten dom daje ci luksus posiadania wszystkiego na wyciągnięcie ręki ze względu na jego bezkonkurencyjną lokalizację.
Odwiedź go, a przekonasz się, że jest to willa marzeń, zapytaj o spotkanie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4084651

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.