Gdynia, Orłowo, Inżynierska

 • Powierzchnia 388
 • Powierzchnia działki 560
 • Pokoje 8
 • Rok budowy 1986
 • Dom Na sprzedaż

2 800 000 PLN

7 216 PLN / m²

Gdynia, Orłowo, Inżynierska

Dom w Gdyni Orłowo, idealna inwestycja

IDEALNA OFERTA DLA KLIENTA INWESTYCYJNEGO – IDEALNIE NADAJE SIĘ NA PRZEDSZKOLE, BIURO, HOSTEL, PENSJONAT, POKOJE NA WYNAJEM, HOTEL PRACOWNICZY

DOBRA OPCJA DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ
MIESZKANIE NA I PIĘTRZE I NA II PIETRZE TO ODRĘBNE LOKALE MIESZKALNE Z ORĘBNYMI KW.

Dom położony jest na działce o powierzchni 560m2. Dom wybudowany z cegły, w systemie ściany 3 warstwowej: cegła, wełna, cegła.
Na terenie działki znajduje się ogródek  oraz wolnostojący garaż na 2 samochody

Dom składa się z: 

– użytkowej piwnicy, wysokość 2,10m, powierzchnia 97m2, kotłownia, pomieszczenia z oknami.

– parteru, wysokość 2,70m, powierzchnia 97m2, 4 pokoje (16,3m2, 12,6m2, 27,65m2, 15,6m2, łazienka (4,84m2), kuchnia (7,8m2), spiżarka (1,48m2) holl i klatka schodowa (10,84m2)

– I piętra, wysokość 2,70m, powierzchnia 97m2, 4 pokoje (16,3m2, 12,6m2, 27,65m2, 15,6m2, łazienka (4,84m2), kuchnia (7,8m2), spiżarka (1,48m2) holl i klatka schodowa (10,84m2)

– II piętra, wysokość 2,35m w najwyższym puncie, powierzchnia 97,11m2, klatka schodowa 9,6m2, łazienka (10,2m2), kuchnia (13m2), hol (3,4m2), WC (1,3m2), pokój 19,9m2, pokój (18,9m2), pokój 20,8m2)

Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje maksymalną wysokość zabudowy 10m. Istnieje możliwość podwyższenia ostatniej kondygnacji.

LOKALIZACJA:

Dom zlokalizowany jest w Gdyni Orłowie.
Niewątpliwym atutem jest dogodna lokalizacja do obwodnicy Trójmiasta oraz przystanków kolejki SKM – Orłowo lub Redłowo.
Nieopodal domu znajduje się pięknie zadbany park a w niedalekiej odległości Trójmiejski Park Krajobrazowy. Blisko domu znajdują się liczne sklepy oraz rynek (na Placu Górnośląskim). Miłośnicy sklepów markowych niewątpliwie docenią pobliską galerię „Klif”.

——————————————

KONTAKT:

Monika Kuczyńska Gąsior: +48 536 284 000 (licencja zawodowa nr 24975)

Pośrednik odpowiedzialny: Joanna Czapska (licencja zawodowa nr 4585)

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

——————————————

CONTACT:

Monika Kuczyńska Gąsior: +48 536 284 000 (professional license No. 24975)

Broker responsible: Joanna Czapska (professional license No. 4585)

Outlined above proposal is not a commercial offer for the purposes of the law but is informative. All data relating to real estate was obtained on the basis statements of the Sellers.

As a real estate agency we charge a commission.

——————————————

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Piwnica: 1
 • Poddasze: 1
 • Parking: 2
 • Garaż: 2
 • Ogród: 1
Lokalizacja

Orłowo

Orłowo to dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Zamieszkiwana przez ponad 7 tysięcy mieszkańców jest zadbaną i bezpieczną miejscowością, o atrakcyjnym położeniu nad samym morzem. Zabudowę dzielnicy stanowią przede wszystkim kameralne, niskie, przedwojenne, jak i powojenne - budynki willowe.

Nr oferty: 778390

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.