pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra

 • Powierzchnia 351
 • Powierzchnia działki 984
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 8
 • Rok budowy 1923
 • Dom Na sprzedaż

7 900 000 PLN

22 507 PLN / m²

pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra

Willa Kamienna Góra Pierwsza Linia Widok na Morze

Unikalna Willa Kamienna Góra Widok na Morze

Kamienna Góra | Unikalna Willa | Stan Surowy Zamknięty | Do Dowolnej Adaptacji

Lokalizacja:
Kamienna Góra to od lat uchodząca za najbardziej luksusową dzielnicę Trójmiasta i jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce. Jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców. Niewielka powierzchnia i kameralna zabudowa z bardzo często spektakularnym widokiem na morską linię brzegową sprawiają, że jest to jedyne w swoim rodzaju unikalne miejsce.
Informacje o nieruchomości:
Licząca 351m2 położona na 984m2 działce willa została zbudowana w 1923r. Jest położona od strony południowej i posiada 3 poziomy (przyziemie, parter, pierwsze piętro). Działka na której położona jest nieruchomość jest bardzo słonecznie wyeksponowana, a jej niezabudowana część skierowana jest bezpośrednio w stronę morza. Obecny stan zagospodarowania i wykończenia obiektu pozwala na bardzo dużą dowolność modyfikacji istniejącej kubatury zarówno pod kątem funkcji jak i stylu nieruchomości.

Standard:
Standard wykończenia rezydencji można określić jako stan surowy zamknięty z dużym zakresem możliwości wprowadzenia zmian architektonicznych do stanu obecnego. Przyszły właściciel może zarówno zachować styl zabudowy willi o charakterze dworku polskiego lub zmienić koncepcje i nadać budynkowi bardziej modernistyczny charakter wprowadzając nowoczesny projekt rozbudowy.

Podsumowanie:
Willa Kamienna Góra to unikalna nieruchomość charakteryzująca się klasycznym dworskim stylem będąc zarazem w środku miasta. Umiejętna przyszła adaptacja obecnej powierzchni może sprawić, że będzie to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce. Zapraszam do prezentacji
Lokalizacja

Kamienna Góra

Kamienna Góra to najmniejsza pod względem powierzchni i przedostatnia pod względem liczby ludności z dzielnic Gdyni.  Graniczy z następującymi dzielnicami: Śródmieście (od północy i zachodu) oraz Wzgórze Św. Maksymiliana (od południa), a od wschodu także z Morzem Bałtyckim. Jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców.

Nr oferty: 361857

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.