pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra

 • Powierzchnia 380
 • Powierzchnia działki 705
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 9
 • Rok budowy 2023
 • Dom Na sprzedaż

3 800 000 PLN

10 000 PLN / m²

pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra

WIlla Kamienna Góra Nowoczesny Projekt z PNB

Modernistyczny Projekt Willi na Kamiennej Górze z Pozwoleniem Na Budowę

| Pozwolenie na Budowę | Formalna Możliwość Rozpoczęcia Prac Budowlanych |  
| Wysoka Funkcjonalność Projektu | Innowacyjne Rozwiązania | Winda |
| Garaż na 4 Auta | Fotowoltaika | Kameralna Spokojna Okolica |

Projekt: Modernistyczny i prestiżowy projekt zawierający szereg nowoczesnych rozwiązań usytuowany w zacisznej i kameralnej części Kamiennej Góry w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich i bliskiej odległości miejskiej Plaży w Gdyni (1000m)

Projekt czterokondygnacyjnego budynku o powierzchni 380m2 wraz z Pozwoleniem Na Budowę ulokowany w nowoczesnej bryle i działce o powierzchni 705m2, w pełni dostosowany do potrzeb Klientów z sektora Premium.
Hala Garażowa: Na cztery samochody z wjazdem o wysokości 2,8m i szerokości prawie 6m. Podgrzewane zjazdy i podjazdy z odpowiednim nachyleniem i kątem skrętu spełniającymi wymogi aut typowo sportowych. Zaplanowana podwójna stacja ładowania elektrycznego. Dodatkowo na kondygnacji zaprojektowane miejsce na siłownię i piwnice z winami ze specjalnie dobraną izolacją ścian zapewniającą dobre warunki na składowanie przyszłych zbiorów. Dodatkowo na tym poziomie łazienka, pomieszczenie rekreacyjne, pomieszczenie na rowery, mini warsztat, kotłownia oraz winda.
 
Poziom Zero – Parter: Przestronny jasny salon z kominkiem, kuchnia, spiżarnia, osobna jadalnia, gabinet oraz toaleta. Na tym poziomie jak i pozostałych dostęp do windy.

Poziom + 1 -Pierwsze Piętro: Cztery sypialnie, wyjście na balkon, dwie łazienki oraz garderoba.

Poziom +2 -Drugie Piętro:
Dwa Pokoje do dowolnej aranżacji, łazienka oraz wyjście na taras o powierzchni 50m2 skierowany na trzy strony świata.

Rozwiązania Techniczne: Ogrzewanie gazowe, fotowoltaika, wysokość kondygnacji 3m, górny taras na wysokości 9m, stacja ładowania elektrycznego w hali garażowej.

Dokumentacja Projektowa/Pozwolenie Na Budowę: Podana cena uwzględnia zakup działki wraz z pełną dokumentacją projektową i wydanym prawomocnym pozwolenia na budowę.

Stan Aktualny: Na działce znajdują się obecnie dwa budynki, które zgodnie z projektem i pozwoleniem na budowę zostaną wyburzone, a na ich miejscu powstanie nowoczesna willa.

Media: Wszystkie

Lokalizacja: Kamienna Góra to od lat uchodząca za najbardziej luksusową dzielnicę Trójmiasta i jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce. Jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców. Niewielka powierzchnia i kameralna zabudowa ze spektakularnymi widokami sprawiają, że jest jedyne w swoim rodzaju unikalne miejsce.

Podsumowanie: Modernistyczny projekt Willa Kamienna Góra to idealna propozycja dla osób, które szukają możliwości zamieszkania w nowoczesnej bryle cechującej się szeregiem funkcjonalnych rozwiązań na terenie z jednej z najbardziej luksusowych i prestiżowych dzielnic trójmiasta z praktycznie natychmiastową możliwością rozpoczęcia prac budowlanych – IVQ 2022. Odpowiednio zaplanowane stylowe wykończenie z pewnością sprawi, że będzie to nieruchomość marzeń jej przyszłych lokatorów
Dodatkowe dane
 • Gaz: Tak
 • Woda: Tak
 • Prąd: Tak
 • Kanalizacja: Tak
 • Ogrodzenie: brak
 • Droga: płyta betonowa
Lokalizacja

Kamienna Góra

Kamienna Góra to najmniejsza pod względem powierzchni i przedostatnia pod względem liczby ludności z dzielnic Gdyni.  Graniczy z następującymi dzielnicami: Śródmieście (od północy i zachodu) oraz Wzgórze Św. Maksymiliana (od południa), a od wschodu także z Morzem Bałtyckim. Jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców.

Nr oferty: 882235

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.