Málaga, La Cala De Mijas, La Cala De Mijas

 • Powierzchnia 546
 • Powierzchnia działki 957
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

3 995 000 EUR

7 317 EUR / m²

Málaga, La Cala De Mijas, La Cala De Mijas

8 bedrooms Villa for sale in La Cala de Mijas

FRONTLINE, centrum La Cala, bardzo przestronna willa z prywatnym basenem! Tego typu nieruchomości i lokalizacja nie pojawiają się na rynku zbyt często! Jest to fantastyczna willa z 8 sypialniami i 5,5 łazienkami położona na 3 piętrach nad brzegiem morza w La Cala! Jak tylko wejdziesz na teren posiadłości, uderzy Cię fantastyczny widok na morze, które znajduje się tuż za progiem! Masz swój własny dostęp bezpośrednio do plaży i pięknej nadmorskiej promenady. Ta piękna willa jest bardzo przestronna, z wieloma dodatkami, takimi jak garaż na co najmniej 2 samochody, sala kinowa i oddzielny bar oraz pomieszczenie socjalne. Widoki na morze dominują w tej fantastycznej willi z wielu pokoi oraz kuchni ciesząc się widokiem! Prywatny basen jest bardzo duży i również wychodzi na morze! Najbardziej doskonała lokalizacja i wielkość nieruchomości dla najbardziej wymagających klientów! MUSI BYĆ OGLĄDANY, ABY DOCENIĆ!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3720395

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.