Andalusia, Málaga, La duquesa

 • Powierzchnia 114
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

199 000 EUR

1 746 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La duquesa

4 bedrooms House for sale in La Duquesa

DUQUESA GOLF VILLAS: Dom rodzinny położony w popularnej urbanizacji, w pobliżu pięknego Puerto de la Duquesa. 4/5 sypialni z dużą ilością miejsca na zewnątrz i wspaniałymi szlakami pieszymi/rowerowymi, które zaprowadzą cię w głąb hiszpańskiej wsi. Urbanizacja jest jedną z najlepiej prowadzonych wzdłuż wybrzeża, z bezpieczeństwem na pierwszym miejscu i własnym światłowodem. Nieruchomość została rozbudowana na 3 piętrze o kolejną sypialnię i pomieszczenie gospodarcze, które ponownie może być przekształcone w 5 sypialnię.
Dom w zabudowie bliźniaczej, La Duquesa, Costa del Sol.
5 Sypialni, 3 Łazienki, 114 m², Taras 11 m².
Ustawienie : Blisko do pola golfowego, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do miasta, Blisko do szkół, Urbanizacja.
Orientacja : południowa, południowo-zachodnia.
Stan : doskonały.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja : Klimatyzacja, klimatyzacja, klimatyzacja zainstalowana, klimatyzacja gorąca, klimatyzacja zimna.
Widoki: kraj, panorama, ulica.
Cechy : Zadaszony taras, Prywatny taras, Solarium, Marmurowe podłogi, Podwójne szyby, Światłowód.
Meble: opcja.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny, prywatny.
Ochrona: kompleks z bramą, telefon wejściowy.
Parking: ulica, prywatny.
Media : Elektryczność, woda pitna, telefon.
Kategoria : Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4032166

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.