Andalusia, Málaga, La duquesa

 • Powierzchnia 226
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

249 995 EUR

1 107 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La duquesa

3 bedrooms Townhouse for sale in La Duquesa

Mała urbanizacja składająca się z 25 nieruchomości, położona w spokojnym i małym kompleksie kamienic, z basenem i dostępem do zadbanego parku zieleni, z terenami piknikowymi, parkiem dla dzieci, kortami tenisowymi i kortami do padla. Ponadto kompleks znajduje się w pobliżu supermarketów, plaż i tętniącej życiem przystani Duquesa, a do Estepony można dojechać samochodem w ciągu 10 minut. Piękna i całkowicie odnowiona kamienica w El Goleto, Duquesa. Wysokiej jakości nieruchomość, która została odnowiona w wysokim standardzie jakości. Ten duży Townhouse oferuje przestronne zakwaterowanie, piękny taras w ogrodzie i duży garaż.
Townhouse, La Duquesa, Costa del Sol.
3 sypialnie, 3 łazienki, powierzchnia zabudowy 226 m².
Ustawienie : Blisko do pola golfowego, Blisko do portu, Blisko do morza, Blisko do miasta, Urbanizacja.
Orientacja : południowo-wschodnia.
Stan : doskonały.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja : kominek.
Widoki : Kraj.
Cechy : Zadaszony taras, wbudowane szafy, prywatny taras, marmurowe podłogi, podwójne szyby, światłowód.
Umeblowanie: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona, kuchnia-salon.
Ogród: prywatny.
Ochrona: telefon z wejściem.
Parking: podziemny, prywatny.
Media : Prąd, woda pitna.
Kategoria: luksusowe, odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3939562

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.