Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 428
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 395 000 EUR

5 596 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Zaprojektowana przez znanego architekta willa znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej, otoczonej wspaniałymi subtropikalnymi ogrodami, skąd roztaczają się wspaniałe widoki na góry, golf i wybrzeże.
Po wejściu do tej nieskazitelnie prezentującej się współczesnej willi nie sposób nie zauważyć poczucia przestrzeni i światła, jakie dają przestronne proporcje i podwójna wysokość sufitu w bardzo przestronnym, podzielonym na dwa poziomy salonie, wyposażonym w stylowy świetlik i kominek. W pełni wyposażona kuchnia z minimalistycznymi szafkami i sporych rozmiarów wyspą na środku sąsiaduje z jadalnią, która, podobnie jak pozostałe pomieszczenia, ma bezpośredni dostęp do słonecznych tarasów. Są tu cztery tarasy, w tym bardzo duży taras na dachu, z którego roztacza się wspaniały widok na Morze Śródziemne i górę Concha.
W budynku znajduje się 5 sypialni, w tym dwie z łazienką oraz jedna sypialnia z łazienką na niższym poziomie, do której prowadzi osobne wejście.
Garaż na 3 samochody znajduje się obok 2 pomieszczeń gospodarczych na niższym poziomie, gdzie znajduje się również dodatkowe 120m2 powierzchni, która może być przekształcona w siłowni, pokoju gier lub sali kinowej, na przykład.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3874054

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.